Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

OK. Rozumiem

Strefa przedsiębiorców

Koniecznie weź udział w Marine Business Mix!

Uczestnicy eventu zostaną sklasyfikowani w ramach dwóch grup: - wystawców (grupa docelowa otrzymująca wsparcie – 40 mikro, małych i średnich przedsiębiorców z terenu województwa działających w branży morskiej) , którzy będą mogli przedstawić swoje usługi i zaprezentować markę. - odwiedzających – poszukujących innowacyjnych rozwiązań, potencjału, kontaktów itp. (wszyscy zainteresowani przedsiębiorcy z kraju i zagranicy).
Wystawcy zostaną wyłonieni spośród przedsiębiorców, którzy działają w obszarze inteligentnych speacjalizacji, mają potencjał rozwojowy a ich kapitał nie pozwala na prowadzenie działań ułatwiających nawiązywanie nowych kontaktów oraz ekspansję. Wybór firm zostanie przeprowadzony w wyniku jawnego i dostępnego dla wszystkich konkursu, postępując zgodnie z zasadą przejrzystości i równego traktowania.
Wystawcy będą posiadać akredytację, której świadectwem będzie nadana w tym celu karta uczestnictwa uprawniająca min. do wstępu na halę targową, wystawiennictwa, indywidualnej promocji, uczestnictwa w wybranych przez siebie panelach tematycznych, uczestnictwa w giełdzie kooperacyjnej „Marine Business Mix”, cateringu, rejsu biznesowego
ikona
Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkich, 15 minutowych spotkaniach z firmami branżowymi. Powoli Ci to na szybkie nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi zarówno z kraju, jak i zagranicy.
ikona
Giełda będzie swoistego rodzaju platformą komunikacji i kooperacji. Spotkania bezpośrednie wpłyną na pozyskanie jak największej liczby odbiorców na usługi i produkty branży morskiej.
ikona
Podczas bezpośredniego spotkania będziesz mógł poznać się z kontrahentem, przedstawić swoją ofertę, wymienić się wizytówkami, co być może zaowocuje współpracą w przyszłości.

Zarejestruj się już dziś

Wszelkie formularze znajdziesz na stronie głównej

Biznesowy rejs

statkiem Joanna

Na sam koniec wydarzenia luzujemy krawaty!
Zapraszamy wszystkich na Biznesowy Rejs statkiem „Joanna”, podczas którego będzie można swobodnie porozmawiać z resztą  uczestników, w otoczeniu niesamowitej fauny i flory obszarów nadodrzańskich. Jednocześnie będzie można zapoznać się z industrialnymi zakątkami portowymi przeznaczonymi pod inwestycje.

rejs

Na Naszym pokładzie

Capitan Group
milo@capitan.group
tel.: 504 756 789
nr stoiska1

Pomysł na firmę narodził się w Szczecinie – mieście portowym. Założyciele mają świadomość potencjału regionu, który usiłują stale podkreślać prezentując efekty swojej pracy. Ich inspiracją jest woda, jej pozorny spokój, tajemniczość i nieprzewidywalność.  W swojej działalności kierują się Jakością – Profesjonalizmem – Satysfakcją, które wyznaczają strategię działania spółki. Jej działalność dostosowana jest do potrzeb klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Tym samym, by poczuć sznyt żeglarski warto zaopatrzyć się w ubrania z ich kolekcji. Niebanalne rozwiązania krawieckie, interesująca kolorystyka, odpowiednio wyselekcjonowane materiały pod okiem ekspertów - wszystko po to klient poczuł na sobie zew bryzy morskiej. Firma oferuje także usługę tapicerstwa jachtowego tj. wyklejanie kadłubów i ścian jachtów oraz łodzi motorowych i statków, wykonywanie specjalnych materacy pod wymiar.

Navigator Sp. z o.o. Sp. k
jacek@navigar.pl
tel.: 91 46 23 899
2

Spółka oferuje usługi polegające na transporcie ładunków masowych oraz ponadgabarytowych. Ponadto obsługuje budowy hydrotechniczne oraz przeholunki statków. Firma posiada własną flotę śródlądową.

Finomar Sp. z o.o.
a.swiech@finomar.com.pl
tel.: 602 739 376
3

Firma jest uznanym producentem kadłubów okrętowych, konstrukcji stalowych dla przemysłu okrętowego, energetycznego, wydobywczego i innych. Oferuje usługi w zakresie montażu wykonanych konstrukcji u klienta, a także cięcia i gięcia blach oraz wynajmu nabrzeża do celów postojowych i remo

Marcontrel Sp. z o.o.
office@marcontrel.com
tel.: 91 886 18 84
4

MARCONTREL to średniej wielkości szczecińskie przedsiębiorstwo usług technicznych z 15- letnim doświadczeniem. Spółka oferuje usługi w zakresie elektroniki i automatyki okrętowej zarówno podczas postoju statku w porcie jak też w trakcie rejsu, niezależnie od akwenu, na którym statek przebywa. Jej głównym założeniem jest zapewnienie klientowi rzetelnego i profesjonalnego wsparcia elektronicznego w możliwie krótkim czasie i dostępnym miejscu na ziemi. Od 2014 firma jest autoryzowanym dystrybutorem na Polskę firmy SCHALLER- producenta wykrywaczy mgły olejowej VISATRON w silnikach głównych.

Partner-Ship Krzysztof Ozygała
administration@partner-ship.pl
tel.: 914 625 200
5

Firma specjalizuje się w obróbce mechanicznej elementów metalowych oraz obróbce tworzyw sztucznych. Większość realizacji stanowi produkcja jednostkowa, gdzie liczba wykonywanych jednorazowo wyrobów nie przekracza kilku sztuk, zwykle na zamówienie pod indywidualne potrzeby klienta. Takie zlecenia obejmują duży asortyment o niewielkiej powtarzalności. Część produktów firmy stanowi jednak produkcję seryjną, gdzie wytwarzane są określone liczby jednakowych wyrobów według takiej samej technologii. Elementy wytwarzane seryjnie systematycznie są katalogowane.

Appidea Sp. z o.o.
marzena@appidea.co
tel.: 690 980 150
6

Spółka AppIdea zajmuje się szeroko rozumianymi usługami programistycznymi oraz tworzeniem oprogramowania dla firm i przedsiębiorstw, w tym z dużym naciskiem na firmy i organizacje w branży morskiej. W chwili obecnej spółka jest w trakcie tworzenia własnej aplikacji Sea Docs Manager umożliwiającej marynarzom zarządzanie certyfikatami i dokumentami morskimi oraz digitalizacją kontaktów z Urzędami Morskimi. Strona aplikacji: www.seadocs.com

CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.
marta.bartoszek@csl.eu
tel.: 603 659 497
7

CSL Internationale Spedtion Sp. z o.o. jest profesjonalnym partnerem, który oferuje kompleksową usługę spedycyjną wszelkich towarów w eksporcie, imporcie i tranzycie, dostarczanych drogą morską i lądową. Zajmuje się obsługą kontenerów, ładunków drobnicowych oraz masowych. Jednocześnie spółka współpracuje ze spedytorami z wielu państw i w głównych portach na całym świecie. Takie działanie pozwala na opracowanie i realizację każdego zlecenia spedycyjnego. Firma jest operatorem logistycznym oferującym pakiet usług „one stop shopping”. Opracowuje  także indywidualne oferty dotyczące kompleksowej obsługi logistycznej, posiadając przy tym wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zróżnicowanym łańcuchem dostaw.

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.
sekretariat@zpmkolobrzeg.pl
tel.: 94 351 67 65
8

Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. administruje portem, w którym pełnione są funkcje takie jak: rybacka, pasażersko-turystyczna, jachtowa, handlowa. Spółka zgodnie z ustawą o portach i przystaniach morskich pobiera opłaty portowe (tj. postojowe, tonażowe, pasażerskie) oraz pozostałe opłaty z tytułu zużycia za media, opłaty z tytułu użytkowania: najmu, dzierżawy lub innej umowy, na mocy której podmiot zarządzający oddaje w odpłatne korzystanie grunty oraz obiekty, urządzenia i instalacje portowe.

Stalkon sp. z o.o. jest wiodącym na rynku europejskim producentem specjalistycznych konstrukcji stalowych. Firma specjalizuje się w kompleksowej realizacji projektów w zakresie wykonawstwa konstrukcji stalowych ciężkich i wielkogabarytowych – od przygotowania technicznego, poprzez prefabrykację, montaż scalający, obróbkę mechaniczną, zabezpieczenie antykorozyjne, montaż finalny konstrukcji stalowej, montaż instalacji oraz zespołów mechanicznych, no-load commissioning, załadunek i transport. Wśród wykonywanych przez firmę grup konstrukcji wyróżnić można konstrukcje dźwigowe (dźwigi portowe załadowcze i wyładowcze, przeładowarki, zwałowarki hałd, suwnice, dźwigi kontenerowe, przenośniki i transportery), konstrukcje offshore (platformy offshore oraz ich wyposażenie), instalacje technologiczne (zbiorniki, silosy, rurociągi, kotły, piece, kominy), konstrukcje mostowe (kładki, mosty, wiadukty), konstrukcje okrętowe (moduły statków i ich wyposażenie; konstrukcje architektoniczne).

JPP MARINE Sp. z o.o. Sp. k.
wm@jppmarine.com
tel.: 667 103 332
10

Młoda firma powstała w 2015 roku. Jest założycielem Szczecińskiego Konsorcjum Okrętowego dla wznowienia produkcji okrętowej w Szczecinie. Prowadzi projekt statku JGP-16 wykorzystujące technologie informatyczne dla e-nawigacji. Zakres działalności firmy dotyczy w szczególności tworzenia nowych jednostek pływających lub przebudowy czy remontu, już funkcjonujących. 

Seatech Engineering Sp. z o.o.
seatech@seatech.com.p
tel.: 58 308 64
11

Zespół doświadczonych inżynierów, projektantów konstrukcji morskich i oceanotechnicznych świadczy usługi inżynierskie w zakresie projektowania jednostek pływających i innych obiektów wodnych. Zgodnie z wymogami klienta, Seatech Engineering współpracuje ze stoczniami z całego świata, instytutami badawczymi oraz najwyższej klasy specjalistami. Firma skupia sie na projektowaniu statków wysokowyspecjalizowanych takich jak statki sejsmiczne, pogłębiarki, statki rybackie, sejnery, wielofunkcyjne barki , platformy jack-up, morskie statki badawcze, statki pasażerskie, katamarany, statki morskie i statki o napędzie LNG.

P.U.H. COLD TECH Jarosław Wojtaszek
coldtech@op.pl
tel.: 693 630 659
12

Firma działa na rynku od 1997 roku. Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się projektowaniem instalacji, doborem urządzeń, sprzedażą i montażem urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacji w zakładach przetwórstwa spożywczego, obiektach przemysłowych, biurach, bankach i innych obiektach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych, jak również w domach i mieszkaniach. Instalacje wykonywane są według projektów własnych lub powierzonych przez klienta. Firma stale podąża za nowinkami technicznymi i stosuje je w swoich instalacjach. Monterzy zatrudnieni w firmie posiadają wieloletnie doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje oraz stosowne uprawnienia do montażu oraz serwisowania klimatyzatorów i wentylatorów. Firma zajmuje się również serwisem, naprawą i montażem urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych na statkach oraz okrętach MW.

 

Phoenix Poland Sp. z o.o.
marketing@phoenix-poland.com
tel.: 882 073 569
13

Firma Phoenix Poland Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem silników morskich takich producentów jak Sole Diesel, Anglo Belgian Corporation oraz Baudouin Moteurs na rynku polskim. Ponadto zajmuje się dystrybucją części zamiennych i akcesoriów do większości silników i urządzeń morskich. Urządzenia jakie posiada w swojej ofercie pasują do szerokiej gamy jednostek pływających - od jachtów po statki transoceaniczne.

 

JG-MARINE Sp. z o.o.
info@jg-marine.com
tel.: 91 814 22 07
14

 

JG-MARINE Sp. z o.o. to firma rzeczoznawcza, która jest również agentem awaryjnym globalnych ubezpieczycieli i klubów ubezpieczeniowych, m.in. Comité d’Études et de Services des Assereurs Maritimes et Transports (stow. Ubezpieczycieli, Paryż), syndykatów rynku Lloyds, WECOX Londyn. Firma świadczy usługi z zakresu rzeczoznawstwa oraz likwidacji szkód morskich, transportowych i przemysłowych, analiz ryzyka, audytów i wycen statków, przeładunków i transportu drogowego, śródlądowego i morskiego.

KINGSPED Sp. z o.o.
info@kingsped.com.pl
tel.: 91 430 83 53; 609 189 484
15

Firma założona w roku 1995. Oferuje bogate spektrum usług logistycznych: przewozy  drogą morską, barkową, samochodową, kolejową, w kontenerach, przeładunki w portach morskich, magazynowanie, konfekcjonowanie towarów w porcie, składowanie towarów w magazynie, na placach portowych oraz na terenie Wolnego Obszaru Celnego, odprawy celne, spedycję, a także doradztwo w zakresie logistyki.

Centrum Motorowodne Elżbieta Kołpaczyńska
slizg@hat.pl
tel.: 604 080 774
16

Centrum Motorowodne jest firmą o szerokim spektrum działań. Kompleksowo obsługuje wszystkie osoby zainteresowane motorowodniactwem, chcące pływać małymi i dużymi łodziami. Podstawową działalnością Centrum jest produkcja szerokiej gamy motorówek, a także wyrób dzwonów i galanterii z brązu. Ponadto świadczy usługi szkoleniowe takie jak: kursy sternika motorowodnego, kursy motorowodnego sternika morskiego, kursy licencja hol narciarza i spadochronu, kursy na patent mechanika i radiooperatora SCR, kursy na uprawnienia zawodowe stermotorzysty, egzaminy na ww

Uni-Mebel Sp z o.o.
parowa@uni-mebel.pl
tel.: 605 180 183
17

Firma UNI-MEBEL istnieje na rynku od roku 2006, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie izolacjii wyposażenia wnętrz dla przemysłu morskiego. Zakres wykonywanych usług obejmuje: projektowanie, dokumentację techniczną, organizację projektu, wykonawstwo wraz z dostawą materiałów, nadzór, kontrolę jakości, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Firma posiada w swojej ofercie takie usługi jak kompleksowe wykończenie wnętrz (od przygotowania podłogi, poprzez szalunki ścienne, systemy sufitowe aż po meblei powieszenie ostatniej firanki).  Wykonuje także wszelkiego typu izolacje na statkach i platformach wiertniczych. Oferuje instalację izolacji termicznych, akustycznych i przeciwpożarowych. Ponadto wykonuje usługi projektowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

 

KOWAL Arkadiusz Frontczak
biur@arekkowal.pl
tel.: 603 959 053; 693 325 033
18

Firma działa w obszarze przemysłu stoczniowego i okrętowego. Specjalizuje się w remontach statków, holowników, barek oraz innych jednostek pływających. Wykonuje konstrukcje stalowe i aluminiowe, a także jest zdolna do budowy małych jednostek pływających ze stali lub aluminium. Posiada doświadczenie w wykonywaniu modernizacji, przebudowy statków i innych jednostek pływających. Wykonuje kompleksowe mocowania nietypowych ładunków w portach polskich i zagranicznych. Działa nie tylko w obszarze przemysłu morskiego, ale też i na lądzie wykonując konstrukcje stalowe oraz instalacje przemysłowe.

 

VULCAN TRAINING CENTER Sp. z o.o. Sp. k.
artur@vulcan-tc.pl
tel.: 538 22 33 34
19

Vulcan Training Center zostało stworzone przez pasjonatów – praktyków, z wieloletnim doświadczeniem na statkach offshore i w służbach pożarowych na całym świecie. VTC szkoli osoby pracujące m.in. w przemyśle wydobywczym ropy naftowej, czy też przy budowie i obsłudze morskich elektrowni wiatrowych. Oferuje pakiety Basic Offshore Safety Induction & Emergency Training (BOSIET), Further Offshore Emergency Training (FOET) oraz Helicopter Underwater Escape Training (HUET). Wszystkie szkolenia są prowadzone przy pomocy najnowocześniejszego symulatora HUET – model METS5

Transgraniczny Klaster Szlak Wodny Berlin-Szczecin-Bałtyk
zzbroja@sz.onet.pl
tel.: 601 58 58 81
20

Celem Klastra TK s.w. BSzB jest promowanie i kreowanie przedsiębiorczości z uwzględnieniem obszarów przyrodniczych (w tym Natura 2000) na zasadach zrównoważonych.  Jego członkowie zwracają szczególną uwagę na łączenie inicjatyw gospodarczych, opartych o akweny morskie i śródlądowe w połączeniu z lądem, w regionie transgranicznym jakim jest Euroregion Pomerania. Wiodącym  projektem Klastra jest „Szlak wodny Berlin – Szczecin – Bałtyk”, który ma szansę stać się na stałe hitem wśród ofert turystycznych Pomorza Zachodniego – obszaru, stanowiącego centralną część europejskiego Euroregionu Pomerania.

 

Szczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o.
kontakt@szczecinpark.pl
tel.: 91 8102 900; 91 8102 930
21

Szczeciński Park Przemysłowy Sp. z o.o. jest spółką, której aktualnym przedmiotem działalności jest zarządzanie infrastrukturą stoczniową na potrzeby rynku okrętowego, świadczenie usług logistycznych oraz obróbki stali.Od maja 2016 r. zajmuje się także produkcją statków i konstrukcji pływających.

 

Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Morski
biuro@klastermorski.org
tel.: 669 628 798
22

Stowarzyszenie Zachodniopomorski KLASTER MORSKI powstało jako inicjatywa oddolna głównie małychi średnich firm przemysłu stoczniowego oraz producentów konstrukcji wielkogabarytowych, a także szczecińskiej Akademii Morskiej i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz kilku tzw. instytucji z otoczenia biznesu. We współpracy z lokalnymi władzami samorządowymi pracuje na rzecz rozwoju regionalnego przemysłu i gospodarki morskiej. Misją Zachodniopomorskiego Klastra Morskiego jest stymulowanie rozwoju gospodarki morskiej w województwie zachodniopomorskim. Obecnie Stowarzyszenie zrzesza w swych strukturach ponad 100 członków (firm i instytucji związanych głównie z przemysłem i gospodarką morską),działających także na terenie województwa Pomorskiego, Lubuskiego, Śląska oraz z Czech i Niemiec.

Łukasz Żak Żak Legal Support Office
kontakt@zakoffice.pl
tel.: 661 106 850
23

Firma zapewnia usługi doradcze w zakresie delegowania pracowników w ramach świadczenia usług za granicą i realizacji kontraktów zagranicznych, prawa pracy, a także rozwoju przedsiębiorstwa na rynku krajowym i zagranicznym. Ponadto szkoli w zakresie delegowania pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług, koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego oraz transgranicznych aspektów podatkowych, prawa pracy i prawa cywilnego, budowania strategii rozwoju firmy. Jednocześnie oferuje możliwość nawiązania współpracy z partnerami handlowymi z kraju i zagranicy.

 

Stocznia Południe S.C. B. Danilewicz, E. Ławicki
biuro@stoczniapoludnie.pl
tel.: 601 994 011; 91 420 10 01
24

Firma zajmuje się wynajmem nabrzeży stoczniowo-przeładunkowych, placów składowych, hal, magazynów, rozładunkami, przeładunkami i remontami statków.

GOTECH Sp. z o.o.
info@gotech.pl
tel.: 95 732 00 55
25

GOTECH Sp. z o.o. od wielu świadczy usługi w zakresie budownictwa przemysłowego (energetyka konwencjonalna i nuklearna), budowy instalacji technologicznych i ochrony środowiska, produkcji konstrukcji stalowych, budowy zakładów produkcyjnych „pod klucz”, offshore.

 

Sup4Nav Sp. z o.o.
piotr@sup4nav.com
tel.: 730 040 021
26

Spółka technologiczna oferująca Nawigacyjny System Wspomagania decyzji NAVDEC. Jest dystrybutorem elektronicznych map nawigacyjnych C-Map. Obecnie firma bada możliwości wejścia na rynek medycznych usług morskich z produktem SEAM-Sea Medicine.

 

Diacoustic Systems Sp. z o.o.
r.gordon@am.szczecin.pl
tel.: 509 113 573
27

Diacoustic Systems planuje wprowadzić na rynek urządzenia do diagnostyki układów wtryskowych silnikówo zapłonie samoczynnym. Te nowoczesne produkty są adresowane w szczególności do armatorów i dystrybutorów sprzętu diagnostycznego. Zastosowana innowacyjna metoda diagnostyczna ma przede wszystkim zapewnić armatorom zachowanie sprawności układu napędowego jednostek pływających  i realne oszczędności.

 

TEAM-SERWIS Ireneusz Szot
team-serwise@data.pl
tel.: 91 317 24 81
28

Działalność przedsiębiorstwa skupia się na remoncie jednostek pływających, wszelkich prasach elektrycznych oraz na przemyśle morskim.

Sail Szczecin Sp. z o.o.
marinagoclaw@o2.pl
tel.: 91 421 50 31
29

Działalność pod naprawę i konserwację statków i łodzi.Działalność pod naprawę i konserwację statków i łodzi.

Partner Stocznia Sp. z o.o.
zarzad@partnerstocznia.pl
tel.: 91 317 24 81
30

Przedsiębiorstwo wypełnia misję stabilnej pozycji wykonawcy kadłubów i statków na szczecińsko-polickim rynku okrętowym w segmencie wielozadaniowców do ładunków ciężkich oraz frachtowców uniwersalnych. Firma produkuje również kadłuby śródlądowych barek pchanych i motorowych masowców i tankowców a także konstrukcje pontonów morskich dla odbiorców holenderskich i niemieckich.

Offshore Marine Construction Sp. z o.o.

tel.: 518 046 713
31

Działalność pod naprawę i konserwację statków i łodzi.

MALSERWIS Sp. z o.o.
biuro@malserwis.pl
tel.: 91 317 24 81
32

"Malserwis" Sp. z o.o. jest partnerem godnym zaufania, powierzone prace wykonuje profesjonalnie, zgodnie z wymogami klienta. Malserwis Sp. z o.o. oferuje:
-    czyszczenie strumieniowo-ścierne w standardzie Sa2.5,
-    czyszczenie strumieniowo-ścierne w standardzie Sa3.0,
-    czyszczenie mechaniczne w standardzie do St3,
-    nakładanie powłok malarskich metodą hydronynamiczną wszelkich rodzajów farb, w tym farb epoksydowych, poliuretanowych, przeciwporostowych oraz silikonowych,
-    nakładanie powłok malarskich metodą ręczną,
metalizację natryskową.

F.H.U. ESPADON Jakub Markiewicz
biuro@espadon.net.pl
tel.: 91 421 89 24
33

Oferta firmy skierowana jest do podmiotów będących wytwórcami odpadów, zarówno dużych zakładów przemysłowych jak i małych warsztatów oraz osób fizycznych.  W ofercie posiada także usługi związane z transportem i spedycją na terenie całego kraju w oparciu o samochody z wyposażeniem ADR

ALUSCENA Mariusz Snarski
alu@aluboats.pl
tel.: 601 706 452
34

Firma produkująca aluminiowe konstrukcje pływające:
-    Katamarany
-    Pomosty
-    Domy na wodzie
–    Pływaki

 

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych
biuro@galor.eu
tel.: 508 097 082
35

Firma zajmuje się przetwórstwem elastomeru poliuretanowego – w tym odbojnic służących zabezpieczeniu konstrukcji budowli hydrotechnicznej (nabrzeża, pirsu pomostu, dalba i in.) oraz jednostki pływającej podczas procesu dobijania, cumowania oraz postoju przy budowli morskiej. Odbojnice produkowane przez ZPTS weszły do powszechnego zastosowania, inne natomiast wykonywane są indywidualnie dla potrzeb konkretnego projektu. Produkty ZPTS poprzez swoją niezawodność zyskały uznanie odbiorców i są powszechnie wykorzystywane do realizacji projektów w portach śródlądowych oraz morskich, drogach wodnych i innych.

Zakład Usługowo-Handlowy ELWIKO Stanisław Dropik
elwiko@elwiko.pl
tel.: 91 810 10 20
36

Firma Elwiko jest jedną z czołowych firm na polskim rynku w branży dźwigowo-dźwignicowej. Zatrudnia ponad 150 osób. Posiada prężnie rozwijającą się sieć handlową oraz zespoły montażowe i serwisowe w całym kraju. Prowadzi także sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego.
W ofercie firmy znaleźć można wszelkiego typu urządzenia dźwignicowe (suwnice, żurawie stacjonarne, żurawie samojezdne, wciągniki, wciągarki, systemy transportu podwieszanego, dźwigniki- podnośniki samochodowe, podesty ruchome) wraz z osprzętem, jak również urządzenia dźwigowe (windy osobowe i towarowe, schody i chodniki ruchome) oraz wyposażenie warsztatów.
Elwiko współpracuje z najlepszymi, sprawdzonymi dostawcami - liderami światowego rynku. Dzięki temu oferuje klientom jakość, najnowocześniejszą technologię oraz niezawodność..

?BAJX MARINE? Waldemar Fabiańczyk
biuro@baxjmarine.pl
tel.: 601 87 22 18
37

Oferta firmy Bajx Marine jest skierowana do armatorów statków morskich, rybackich, śródlądowych, właścicieli jachtów, stoczni, wszelkich instytucji związanych z gospodarką morską oraz śródlądową, a także do użytkowników lądowych systemów łączności radiowej.  Firma dostarcza i instaluje szeroką gamę urządzeń elektroniki morskiej t.j. m.in.: odbiorniki i plotery GPS / DGPS, radary morskie i rzeczne, echosondy,  zintegrowane urządzenia nawigacyjne , radiotelefony VHF DSC, MF/HF DSC, anteny morskie VHF, MF/HF, GSM, DCS, GPS, NAVTEX, AM/FM, RTV oraz anteny i systemy satelitarne TV, kompasy magnetyczne, elektroniczne i satelitarne, autopiloty, samostery i logi, tyfony, gwizdki, środki i tratwy ratunkowe, pirotechnikę, oświetlenie nawigacyjne, szperacze, aldisy.

 

Marine Technology Sp. z o.o.
biuro@marinetechnology.pl
tel.: 91 831 09 35
39

Marine Technology sp. z o.o. jest spółką typu spin out o profilu badawczym a głównym przedmiotem działalności jest prowadzenie prac badawczo - rozwojowych w dziedzinie nauk technicznych. Spółka współpracuje z szerokim gremium ekspertów w zakresie nawigacji, hydrografii, geoinformatyki, geodezji i kartografii, informatyki i innych. MOBINAV to system nawigacji mobilnej dedykowany dla żeglugi śródlądowej. Jest on rozwinięciem koncepcji nawigacji samochodowej na obszarze żeglugi śródlądowej, zawierając dedykowane rozwiązania łącznie z asystentem podroży. 

Multimet Sp. z o.o.
Krzysztof.smigiel@multimet.com.pl
tel.: 500 020 992
40

Multimet Sp. z o.o. to firma zajmującą się: produkcją drutów spawalniczych, dystrybucją urządzeń spawalniczych, chemii technicznej, ściernic oraz osprzętu gazowego. Dodatkowo posiada w ofercie szeroką gamę środków ochrony pracy.